X

Odśnieżarka dwustopniowa RPST 6170

Opis urządzenia

Wybierz słabo wyposażone, ale tanie frez lub raczej dobrze wyposażone, ale drogie frez? Decyzja, że nowy frez Riwall RPST 6170 nie trzeba. W tej frezarce łączy w sobie najlepsze cechy techniczne oraz luksusowe funkcji wraz z najlepszych markowych komponentów. Wszystko to w cenie, która będzie mile zaskoczyć każdego. Rezultatem będzie proste i niezawodne i szybkie odśnieżanie tylko zajdzie taka potrzeba.

Główne zalety urządzenia:

Spójrz na 13 głównych powodów, aby powołać się na frez Riwall .

1) Mocny silnik ze specjalnym traktowaniu zimowym i elektrostartem

Czy większość tańszych noży otrzymując silniki bez żadnych korekt z tytułu pracy w zimie. Zazwyczaj dotyka nieudanych próbach niewygodną operację i niską trwałość takiego silnika. Cutter Riwall jest wyposażony w najnowocześniejsze i mocny silnik , który jest na operacjach zimą dobrze przygotowane.

• OHV

świecy zapłonowej i zaworów w systemie (w przeciwieństwie do systemu SV) znajdują się bezpośrednio nad tłokiem w środku komory spalania, to znaczy w położeniu, które zapewnia najbardziej skuteczny zapłon i spalanie mieszanki paliwowo-powietrznej. Rezultatem jest mniejsze zużycie paliwa, niższą emisję spalin oraz lepszą krzywą momentu obrotowego niż w przypadku silników z systemem NE.

• Cylinder wykonany z żeliwa

pierścienie tłokowe i są bardzo podobne do tych, które stosuje się w przemyśle samochodowym. Dzięki zastosowaniu tulei cylindrowej z żeliwa szarego, znacznie zmniejsza zużycie, zmniejszenie zużycia oleju w silniku i znacznie przedłuża jej żywotność .

• Wał korbowy ze stali kutej

Ten materiał ma znacznie lepszą stosunek wytrzymałość / ciężar niż konwencjonalne żeliwa. Dla silnika, oznacza to wyraźnie dłuższą żywotność .

• żeliwo rozrząd

Bardzo dobry typ żelaza wykorzystywane w tym silniku ma wyraźnie lepsze właściwości wytrzymałościowe i dłuższą żywotność niż tradycyjnych składników poliamidu (nylon).

• łożyska wału korbowego Heavy Duty

Łożyska te przemysłowe wytrzymać większe obciążenia znacznie lepsze i są mniej podatne na zużycie spowodowane zanieczyszczeniami oleju z brudu, a nawet niskiego poziomu oleju w misce olejowej.

• rozrusznik elektryczny 230V

Od długiego doświadczenia wynika, że systemy, które napędza rozrusznik przy użyciu akumulatora 12 V, są nieskuteczne w niskich temperaturach. Bateria ma pojemność wystarczającą do uruchomienia silnika w temperaturach poniżej zera. Cutter Riwall wykorzystywane wyłącznie rozrusznik na 220 . Po podłączeniu do zwykłego noża gniazda łatwo rozpocząć naciskając. Gdy silnik jest ciepły, lekko nigdy rozpoczęciem korzystania linkę rozrusznika.

• Mechaniczny regulator prędkości obrotowej silnika

Kontroluje prędkość obrotową silnika i charakteryzuje szybkie reagowanie na nagłe zmiany obciążenia silnika, które są powszechne podczas usuwania śniegu. Rezultatem jest płynny przepływ mocy z silnika .

• Zawór dekompresyjny

Minimalizuje siłę potrzebną do pokonania silnikiem z ręcznym początku i przyczynia się do bardzo wygodnej obsługi maszyny. Przeprowadź linkę rozrusznika jest tak jednolita w całej długości i cięgna jest potrzebne przy minimalnym wysiłku.

• Ręczne ssanie i polowanie pompa benzynowa

Najbardziej niezawodnym rozwiązaniem gładkie i łatwe start w temperaturach poniżej zera.

• zapłon elektroniczny

Indukcyjny zapłonu do stosowania w niskich temperaturach ideału, ponieważ tworzy lasting iskrę niezbędne do prostych i niezawodnych startów nawet w niskich temperaturach.

• Zbiornik oleju XXL szyi i pomiaru poziomu oleju kij

Dla łatwe dodawanie oleju i sprawdzić poziom oleju, nawet w trudnych warunkach.

• Duży zbiornik na benzynę

Szeroka szyjka zbiornika pozwala na tankowanie odprowadzenie  bez użycia lejka. Solidny korek zbiornika pozwala bezpiecznego zaciskania bez ryzyka skręcenia gwintu (przy zmniejszonym ryzyku uczucie podczas noszenia rękawic). Zbiornik ma objętość 3 l , a więc gromadzić benzyny pozwala pracować przez długi czas bez przerwy.

• Ergonomiczny panel sterowania

Wszystkie kontrolki silnika są ergonomicznie zgrupowane po lewej stronie silnika. Wszyscy kierowcy są odpowiednio dobrane, aby umożliwić łatwą obsługę nawet w rękawicach.

• XXL uchwyt rozrusznika przewód

Duży wygodny uchwyt za pomocą silnika zezowa rękawice wyjściowych .

• Mocny tłumik z zabezpieczeniem przed oparzeniami

Nowy tłumik dwukomorowy znacząco tłumi hałas silnika , który wita nie tylko maszyny użytkownika, ale sąsiadów w pobliżu.

2) Wzmocnienie zarządzania

Manewr z dużą maszyną nie jest łatwe, jeśli opierają się na rynku systemów konwencjonalnych. Z kutra Riwall przeciwnie, to jest bardzo proste. Wszystko, co musisz wiedzieć, jest to, że można znaleźć pod każdym uchwytu dźwigni posilového zarządzania. Naciśnij prawy dźwignię i maszynę lekko obrócić transportu, nawet w tym samym miejscu, o 180 °. Możesz zrobić to samo z lewym kijem, jeśli chcesz skręcić w lewo. Cały system jest całkowicie wygodne i najbardziej skuteczne , a więc nie musisz się martwić, nawet sebeklikatějších chodników.

3) Śruba blokady przycisków sterujących

Od czasu do czasu konieczne jest podczas pracy z kutra do regulacji prędkości lub kierunku ruchu rzucanie śniegiem. Ponieważ nie trzeba zatrzymać maszynę, frez Riwall wyposażony w śruby blokującej operacji. Można nadal młyn w ruchu, ale dzięki Chateau uwalnia jedną rękę, z którą można łatwo dostosować kierunek ciągnięcia lub przesunąć do innego sprzętu. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne i daje oszczędność nawet dłuższego czasu.

4) Podgrzewane uchwyty

Podczas pracy urządzenia na zimno ma nic gorszego niż drętwienie palców. Że to z kutra Riwall nie stanie, ponieważ uchwyt kierownicy jest ogrzewany . Łatwo dostępny włącznik z tyłu panelu sterowania swojego wyboru, czy i kiedy ta funkcja jest przydatna.

5) Wysoki polimer zsypu tunel

Tworzy tunel plastikowy rynny jest wymagające technologicznie, w porównaniu do metalowych kominów, ale ma dwie ważne zalety. Po pierwsze, jest łatwiejsze , a zatem jest łatwiejsza do obsługi, ale także polimer jest mniej podatna na oblodzenie mokrego śniegu, tak że znacznie mniejsze zatykanie. Komin na routerze Riwall ma idealnej wysokości, więc zawsze zapewnia optymalne rzucanie śniegiem. Jeśli jest to konieczne, to pozwala na bardzo długi zmarnowane śnieg.

6) łopatka do czyszczenia komina

W przypadku, gdy kawałek lodu lub zbyt mokrego śniegu zablokowane komina rynny znajduje się na tylnej okładce robaka dołączonym do plastikową kulką, która oczyścić komin komfortowo.

7) Stos sterowania 4-kierunkowy joystick

Dla maksymalnej wygody frezy jest Riwall dostosowane i kontrola kierunku rzucanie śniegiem. Wszystko odbywa się za pomocą joysticka na desce rozdzielczej, który można łatwo ustawić jedną ręką zarówno kierunek i wysokość rzucanie śniegiem.

8) Osiem-stopniowa automatyczna skrzynia biegów

Idealnego Miotacze nadające warunkach śniegowych, maszyna posiada skrzynię biegów, która pozwala wybrać jedną z sześciu prędkości do przodu i dwóch odwróconych prędkościach . Kiedy skorzystać z wspaniałych warunków śniegowych również przez wolniejszych maszynach, sprzątanie lekkie odkurzanie może młyn szybciej, a tym samym zaoszczędzić sporo czasu. Dźwignia zmiany biegów jest ergonomicznie zintegrowane na głównym panelu sterowania.

9) Specjalny kształt ślimaka i opon

Ślimak na routerze Riwall ma specjalne profilowanie i nacięcia, które pozwolą im skutecznie walczyć nawet namrzlým śnieg. Tak, że w takich warunkach jak małe tnących zrazy, są jego masywne opony wyposażone w specjalny wzór bieżnika zimowego z dramatycznie skokowej (Snow Hog).

10) śruby ścinane

Śruba jest zamontowany na wale za pomocą zabezpieczenia, tj. Shear śrub. W przypadku zakleszczenia śruby z barierą ścinających przerw śrub i ślimak przystanków. To zapobiega zniszczeniu lub uszkodzeniu innych podobnych elementów (wały, koła zębate, itp). Cutter Riwall , w przeciwieństwie do wielu innych śruby na ścinanie dla każdej części śruby, a tym samym jest doskonale chroniona. Jeśli to konieczne, uchwyt do cięcia na tylnym panelu z dwoma śrubami zamiennych, które są w ten sposób zawsze dostępna. Ich wymiana jest bardzo prosta .

11) plastikowe płozy

Duże szyny polimerowe mają znacznie mniejsze tarcie niż tradycyjna stal. Jest on doskonale kontrolowany frez. Ponadto, regulacja wysokości do cięcia, a tym samym może być dostosowana równej jak nierównego lub štěrkovému podłoża. Materiał ma także inne zalety. Pozostawić ślady rdzy lub zarysowań lub wrażliwych powierzchni takich jak podłogi chodnika lub oddanych w garażu.

12) entraining noże stalowe

W przypadku większego śniegu zmodyfikowania trasy doskonale nadaje noże ciągnąć, że pięknie prosto obciąć krawędź banków śniegu. W razie potrzeby, możesz być starannie złożone w dół wzdłuż zakrętką.

13) Lampa halogenowa

Zimą dni są bardzo krótkie. Często Cutter pracy w warunkach ograniczonej widoczności. Potężny reflektor może rzucać bardzo często. Dodatkowo, podczas pracy na zewnątrz, należy zawsze stosować zasadę nie tylko zobaczyć, ale też nie było widać. Światło jest tak silna, jak i element bezpieczeństwa.

Parametry urządzenia

Szerokość cięcia (sn. Cutter) (cm) 61
typ silnika Loncin OHV, 4-suwowy, leczenie zimą
Moc silnika – maksymalna (kW / KM) 5.1 / 7
Pojemność silnika (w cc) 212
Regulowana wysokość ramy Tak, płozy polimerowe
Prędkość jazdy w przód / w tył 6/2
podróż tak
ustawienie prędkości ergonomia pasku zadań
Regulacja komina 4-kierunkowy joystick
Obrotowy komina (°) 200
Wspomaganie kierownicy tak
Koła / próbka 15 x 5 „próbka Śnieg Hog
materiał komina Polimer, aby zapobiec oblodzeniu śniegu
Blokowanie operacji śrubę tak
reflektor tak
Max. Śnieg rzucanie odległość (m) 10-15
Výška bunkier (cm) 53
Elektrostart tak
Średnica turbin (cm) 30
Średnica ślimaka (cm) 30
Pojemność zbiornika paliwa (l) 3
Rodzaj uchwytu pełni składany
podgrzewane uchwyty tak
przekładnie ślimakowe Oiler tak
Přihrnovací ślimak Specjalny profil zębów do pracy i na oblodzonych śrub ścinających śniegu i bezpieczeństwa
noże Strhávacie tak
Pojemność zbiornika oleju (l) 0,6
Waga (kg): 80,00

Fachowcy juz zaufali marce Riwall

Dołącz do grona zadowolonych użytkowników urzadzeń Riwall – sprawdź naszą sieć dystrybucji w Twoim kraju i zamów urządzenie już dziś.

Gdzie kupię urządzenia Riwall ?